Informace ředitelky MŠ o znovuotevření MŠ

06. 05. 2020

Vážení rodiče,

dne 25.05.2020 bude znovuotevřena mateřská škola, zatím v omezeném provozu z důvodu organizačních,/ ochrany dětí a zaměstnanců MŠ-pandemie / a to do odvolání dle vyvíjející se situace.

Dle souboru hygienických a bezpečnostních pokynů pro mateřské školy vydané Ministerstvem školství ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví ze dne 30.04.2020 je zde k dispozici „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění a písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví“. Stáhnout a vytisknout lze tento formulář v záložce DOKUMENTY. Pokud rodič nemá možnost tisku, MŠ po telefonické domluvě formulář připraví a předá v tištěné podobě. Pokud zákonný zástupce nepředloží při vstupu do MŠ tento vyplněný a podepsaný dokument, nebude vstup dítěti do mateřské školy umožněn.

Prosím sledujte aktuality, budou zde přidávány další dokumenty a aktuální informace.

sign

Najdete nás na